с. Великоолександрівка. Великоолександрівський НВК

Оздоровлення 2017

ТАБІР "НАЩАДКИ"

Кілька років поспіль «Нащадки» гостинно відчиняє двері у казкову табірну країну, де щоліта відпочивають наші діти. Свою роботу ми намагаємося організовувати так, щоб школярам було цікаво, щоб во­ни навчилися чогось нового, розкрили свої здібності, таланти, знайшли нових друзів, гарно відпочили. Своїми напрацюваннями ми хочемо поділитися з колегами.

Разом із дітьми, враховуючи їхні пропозиції, ми створили емблему свого табору. Результатом творчості та майстерності наших дітей і вихо­вателів є табірний куточок і наші газети.

Табір  «Нащадки» працює під девізом: «Ми любимо сонце і квіти, ми роду козацького діти, землі ук­раїнської цвіт». Створити міцний колектив однодумців, захоплених однією метою, нам допомогли самі діти. Це наші лідери, наші помічни­ки - актив загонів.

Перебування в таборі проходить за певним режимом. Щодня прово­диться ранкова зарядка, лінійки, змагання, прогулянки, ігри, свята, мандрівки.

Гру недарма називають королевою дитинства, адже без неї дітям жи­ти невесело і нецікаво. Тому при плануванні роботи ми це враховуємо і включаємо більше ігрових моментів, щоб викликати в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і пре­красне. Життя в таборі насичене різноманітними подіями. Пропонуємо пере­горнути найяскравіші його сторінки.