День спорту

12 черв. 2014
День пройшов під девізом: «В здоровому тілі – здоровий дух!».

12 червня 2014 року у нашому пришкільному таборі пройшов «День спорту»

У програмі дня:

-         інформ – дайджест «Видатні спортсмени України»,перегляд презентації

-         турнір знавців спортивних ігор

-         «індіанські» змагання

День розпочався, як завжди, з ранкової зарядки. Після лінійки і сніданку  Фоменко Віктор Семенович  провів стендовий екскурс на тему «Видатні спортсмени України». Розповідь була змістовною, цікавою. Діти уважно слухали, задавали запитання. А Віктор Семенович в свою чергу перевірив, як діти знаються на спортивних іграх .І в ході турніру знавців спортивних ігор виділив Соколенка Сергія, Сопівника Івана, Попугая Віталія, Ахтирського Віталія, Чубку Ілону.

А далі почалося приготування до «індіанських» змагань. .  Найперше завдання  для учасників  – перетворити себе на справжнього індіанця  В школі індіанська спека: усмішки та веселощі, танці та крики, розписи та перевдягання . Загони  продумали та підготували костюми, індіанський реквізит, а натільний розпис допомогли зробити вихователі.

Краса! Ми – індіанці! Змагання розпочинаємо!

Діти розділилися на дві команди: «Гостре око» та «Чутке вухо».  Індіанців чекали нелегкі випробування, але вони всі їх подолали. Завдання для гравців були цікавими, веселими: «Переправа», «Впіймай і напій коня», «Індіанська естафета» та ін.. Перемогла дружба!

Такі ігри надзвичайно швидко згуртовують дітей в одну команду, допомагають усвідомити  дитині, що вона є важливим учасником.

В кінці дня діти поділились своїми враженнями від проведеного часу.

День пройшов під девізом: «В здоровому тілі – здоровий дух!».