День захисника України

11 жовт. 2019
День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Роки…Скільки б їх не минуло,не зітруть у народній пам’яті світлі імена тих,хто віддав своє життя за незалежність нашої Вітчизни. Згадали учні школи і воїнів нашого села.

Люди здавна шукали посередників і заступників перед Богом. Саме таким і є в нашій уяві образ Пресвятої Богородиці.Ми віримо,якщо її дуже попросити ,то вона заступиться і допоможе у важкі хвилини життя.