10 вер. 2019
З 10.09 по 14.09.19 у Великоолександрівському НВК проводився Тиждень фізичної культури і спорту

Робота вчителя фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

· формування в учнів ціннісного ставлення до себе;

·  збереження, зміцнення та примноження здоров'я;

· придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;

· залучення учнів до систематичних занять фізичними вправами;

· виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки

· виявлення кращих спортсменів.

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою «Спорт – це сила, красота, здоров'я» Участь у даному заході брала уся школа на чолі з адміністрацією,  педагогічним колективом.

Естафети «Веселі старти» для учнів 2-4 класів. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів.

фізична культура» - початкова ланка, «Шкідливі звички та їх згубний вплив на організм людини» - середня ланка, «Здоровий спосіб життя» - старша ланка.

Протягом тижня у класах були проведені Олімпійські уроки на тему: «Пишаємося земляками», «Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього».

Також на протязі тижня була проведена виставка малюнків «За  здоровий спосіб життя».