День Святого Валентина. ( День всіх закоханих )

14 лют. 2019
«Кохання – одне з піднесених , шляхетних і прекрасних почуттів ! Без нього наше життя неможливе!» В цих словах була закладена суть концерту, що відбувся в День Святого Валентина в Великоолександрівському НВК

Уже за традицією стало написання листівок-валентинок з привітаннями та найкращим побажаннями для людей небайдужих серцю.

Для бажаючих зробити листівки своїми руками, в школі напередодні свята, пройшов майстер-клас по виготовленню валентинок, який підготувала та провела вчитель трудового навчання – Марухно О.К. У майстер-класі  охоче приймали участь учні 5-х, 6-х, 7-х, 8-х, 9-х та 10-х класів.

Протягом дня в школі панувала атмосфера любові, на це надихала музика та святковий настрій всього колективу школи. В цей день вчителі та учні провели багато заходів спрямованих на ознайомлення гостей та школярів з історією святкування цього свята.

Учні декламували вірші про кохання, танцювали, співали пісні та навіть переглянули театральну постановку на тему «Весілля», яку, під чуйним супроводом керівника Попової І.М., підготували та інсценізували учні 9 класу. На час перегляду вистави всі присутні мали змогу зануритися в атмосферу справжнього українського весілля.