тиждень психології

23 бер. 2018
З 23 по 27 квітня 2018 року в нашому НВК пройшов тиждень психології. Мета проведення тижня – розширення знань учнів про науку психологію, особливості роботи шкільного психолога; активізація пізнавальної активності учнів, пропаганда навичок конструктивного спілкування; розвиток творчості учнів, вміння висловлювати власну думку, розкриття творчого потенціалу вихованців; допомогти дітям краще пізнати один одного.

План тижня включав різноманітні  акції, ігри, конкурси, тренінги ,заняття з учнями:

На протязі тижня всі школярі були в гарному настрої. Діти радували педагогів та один одного гарною поведінкою та добрими вчинками. У школі панувала доброзичлива дружня атмосфера, а школа майоріла усмішками.

Це був тиждень відвертості та взаєморозуміння. Протягом цього періоду учні школи зверталися до психолога з різноманітними запитаннями, побажаннями, проханнями підказати, як вчинити в тій чи іншій ситуації, а також листувалися між собою, залишаючи свої повідомлення в «Скриньці довіри».

Кожного дня учні по черзі виймали побажання, передбачення та поради з «чарівного кошика », що покращувало їм настрій.

Символічне  «Дерево бажань» розміщується у початкових класах, де  хлопчики і дівчатка на листочках писатимуть свої  мрії та прикріплюватимуть їх до дерева Учні діляться своїми мріями на цих аркушах і їх розміщують   на «Дереві бажань».

Тиждень психології став справжнім святом для душі.  Він пройшов в режимі діалогу - цілющого стилю спілкування, де всі учасники отримали корисну інформацію та позитивний настрій.