День пам'яті Героїв Крут

29 січ. 2018
29 січня в Україні відзначають День пам'яті Героїв Крут.

Це героїчна, але в той же час і трагічна сторінка в українській історії надовго стала одним із символів боротьби нашого народу за свободу і незалежність. Тому в нашому НВК відбулася загальношкільна лінійка присвячена пам'яті Героїв Крут "Квіти у полі там, де Крути..", яку підготували учні 8 класу з педагом-організатором Шутовою В.В.
Лінійка була присвячена цвіту нашого народу, його славним синам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є вкожного з нас - життя в боротьбі за волю і кращу долю України. Учні 8 класу розповіли про причини трагедії під Крутами, продекламували поетичні твори про героїв, що впали в страшному бою з більшовицьким військом Муравйова. В кінці ведучі наголосили, що кожен свідомий українець повинен знати історію своєї держави.А однією з найтрагічніших сторінок нашої держави є бій під Крутами.