Відкритий урок

8 лют. 2017
Творчість Лесі Українки

Учні 4 класу разом зі своїм класним керівником Сухоненко Н.С. провели відкритий урок по творчості Лесі українки. Коментуючи кадри з біографії поетеси, що демонструвалися на мультимедійній дошці, діти розповідали про родину, батьків, оточення Лесі. Весь матеріал учні брази з додаткових джерел: посібників, енциклопедії.

Яскраві кадри доречно ілюстрували розповідь. Звучали також у аудіозапису ліричні твори незабутньої України: вірші "конвалія" у виконанні учениці та "Давня весна", яку читав актор.

Вся робота н6а уроці підпорядковувалася девізу

З портрета дивиться на нас

Землячка-поетеса

Це гордість нашої землі-