11 жовт. 2019

День захисника України

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
10 жовт. 2019

Гра "Сокіл"("Джура")

10 жовтня рій "НАЩАДКИ" взяли участь І етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
10 вер. 2019

Олімпійський тиждень

З 10.09 по 14.09.19 у Великоолександрівському НВК проводився Тиждень фізичної культури і спорту
3 вер. 2019

Лнійка, присвячена дню знань

Головною традицією Дня знань є святкова лінійка. Проводять її майже в усіх школах. Вчителі та учні вітають один одного з початком нового року, читають вірші, виконують пісні. А на закінчення всі танцюють флешмоб.
31 трав. 2019

Конкурс малюнка
27 трав. 2019

Відкриття табору "НАЩАДКИ"